user

נפלאות הקולה ונציגיה עושים מאמצים רבים על מנת להעניק שירות מיטבי ללקוח ולהשלים את  הליקוט והמשלוח במהירות האפשרית ובהתאמה, לבחירת הלקוח ככל האשפר. יחד עם זאת מועדי האספקה תלויים בגורמים רבים שאינם בשליטת החברה ועל כן ייתכנו עיכובים או חוסרים בחלק מהפריטים.

 

אנו מאחלים לכם חווית רכישה נפלאה, וצריכה מוצלחת

מצפים לראותכם שוב  צוות נפלאות הקולה

הנכם מתבקשים לקרוא ולאשר את התקנון

 

תקנון ותנאי שימוש

נפלאות הקולה

 

תקנון זה יחול על כל משתמש באתר ו/או לקוחות "נפלאות הקולה" ו/או נפלאות הקולה אקספרס או נפלאות הקולה בע"מ ו/או מי שאישר/ה את תנאי התקנון ו/או רכש/ה באמצעות האתר ו/או המוקד הטלפוני לרבות באמצעות נציגי החברה להלן: "הלקוח/ה" ו/או "המשתמש/ים".

 

 1. תקנון, תנאי שימוש והסכם בין הצדדים

התקנון ותנאי השימוש  הרשומים מטה יחייבו את המשתמשים ו/או מי מטעמם ויגדירו את המסגרת החוזית בין הצדדים ואת גבולות האחריות ביניהם

 

 1. הרשאה לשימוש פרטי לא מסחרי

הלקוח ו/או מי מטעמו בכפוף לתשלום וקיום תנאי תקנון זה מקבל הרשאה (אישית) לביצוע רכישה רכישות של מוצרי החברה הכל במגבלות החוק הרלבנטי. אין לעשות שימוש בלתי חוקי באתר או תכניו או לבצע שימוש מסחרי באתר.

הרכישה תבוצע על ידי משתמש מעל גיל 18 הכשיר לבצע את הפעולות ו\או ביצוע עסקה או רכישה באתר או במוקד ובאישור התקנון או ביצוע הרכישה מאשר המשתמש כי אין מניעה מצידו לביצוע ההעסקה

 

מבלי לגרוע באמור לעיל מובהר כי ההרשאה  לשימוש באתר אינה מהווה מכירה או העברת זכויות בתמונות, במידע ו/או בכל היבט קנייני שהוא לרבות רכישה ו/או שיתוף בזכויות קניין רוחני. בהתאם הלקוח או מי מטעמו מתחייבים באופן מפורש :

 • להימנע מלשנות או להעתיק את החומרים;
 • להימנע מביצוע פעולה בלתי חוקית בתכנים במישרין או בעקיפין;
 • בנוסף, החברה רשאית להשעות ו/או לחסום גישה של משתמש מפר על פי שיקול דעתה בכל מועד שהוא.

 

. 3. מאפייני העסקה, עלות משלוח, ומינימום הזמנה

 

עלות משלוח לכל הארץ עד 20 ק"ג – 39 ₪.

 

עלות משלוח לכל הארץ עד 20 ק"ג, בקניה מעל 350 ₪- 25 ₪. 

 

עלות משלוח לאילת, הערבה וים המלח, בכל סכום הזמנה- 55 ₪

 

(משקל עודף יחויב בעלות משלוח/ים נוסף של 39 ש"ח לכל 20 ק"ג נוספים, ו-55 ש"ח לאילת הערבה וים המלח)

 

 זמן אספקה עד 10 ימי עסקים

 

משקל מינימלי להזמנה לפריטים בתפזורת – 250 גרם

 

הרכישה תתבצע באמצעות כרטיס אשראי, שהמשתמש מחזיק כדין, בתשלום 1 בהפעלת עגלה מושהית, ותפיסת מסגרת בכרטיס האשראי. החיוב הסופי יתבצע לאחר ליקוט ההזמנה ובדיקת חוסרים.

 

אספקת מוצרים המוצעים ב"מבצע" ושאר המוצרים, תלויה בזמינות במלאי. קיים מלאי מוגבל ועל כן יתכנו חוסרים של חלק מהמוצרים.

 

במקרה של מוצר שחסר במלאי, ישלח מוצר חליפי של חברה אחרת.

 

הלקוח יחויב לפי משקל הפריטים שנשלחו אליו בפועל, תתכן סטייה של עד 15% במשקל הפריט

 

מוצרי חמאת קקאו ושוקולד לסוגיהם עלולים לשנות מצב צבירה (להינמס) עד להשלמת המשלוח הדבר לא אמור לפגוע באיכותם. הלקוח מוותר על כל טענה כנגד החברה או מי מטעמה בעניין זה. ולא יתקבלו החזרות בעניין זה.

 

 1. כתב ויתור

המידע באתר האינטרנט ובמוקד הטלפוני ניתנים לשימוש בכפוף להתקשרות כדין, הלקוח מוותר בזה על כל תביעה או טענה בדבר מאפייני המוצר ואיכותו אשר באחריות היצרן הרלבנטי .

מידע לאלרגנים: מטעמי בטיחות אין לרכוש מוצרים במשקל מתפזורת או מוצרים סגורים עבור לקוחות הסובלים מרגישות לסוגי מזון כלשהם. יש לפעול לפי הוראות היצרן שעל האריזה. החברה או מי מטעמה לא תישא אחריות לנזק או פגיעה שתגרם בשל הפרה של סעיף זה.  

 1. ביטול עסקה

על פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל הזמנת מוצרי מזון. למרות זאת מדיניות החזרת המוצרים של החברה תאפשר ללקוח, שמעונין לבטל עסקה לעשות כן ולהחזיר את הפריט (ים) כשהוא ארוז באריזתו המקורית ולא נגרם לו שינוי לרעה, תוך 7 ימים ממועד קבלתם, בצירוף חשבונית מקורית.

החברה רשאית (לא חייבת) לנכות 5% מסכום ההחזר ששולם בפועל על ידי הלקוח ולא יותר מ-100 ₪.

הלקוח יחזיר את המוצרים לפי הוראות החברה ו\או יישא בעלויות משלוח לפי העניין.

במקרה שטרם הוכנה ההזמנה ו/או הזמנה שיצאה להפצה וטרם סופקה, הלקוח יהא רשאי לבטל את ההזמנה וכספו יוחזר לו (באותה צורה ששילם) בניכוי 5% מהיקף ההזמנה ולא יותר מ-100 ש"ח. ובתוספת דמי משלוח מלאים כפולים במידה וההזמנה יצאה להפצה וטרם סופקה.

 

במקרה של קבלת מוצר שגוי או תקול מכל סיבה, הלקוח יחזיר את המוצר לפי הוראות החברה ו\או יישא בעלויות משלוח לפי העניין.

 

 1. 6. זכויות יוצרים והסכמה לקבלת חומר פרסומי
  כל הזכויות בתכנים ו/או באתר או תוצריו שמורות לחברה.
  אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, להפיץ.

באישור התקנון המשתמש מתיר לחברה לעשות שימוש בפרטי ההתקשרות שנמסרו על ידו מעת לעת , בצורת משלוח הודעות (מסרונים) , ככל שיידרש, לצורף שיפור השירות , עידכון בדבר מבצעים או מחירונים עדכניים בקשר עם מוצרי החברה או הזמנות הלקוח. בנוסף או במקביל הלקוח מצטרף בזה למועדון הלקוחות ולהנות מההטבות שמוענקות לחברי המועדון לרבות קבלת מידע, פרסום ומחירונים עדכניים. הלקוח יהא רשאי להסיר את שמו מרשימת תפוצה או לרשימת חברי המועדון בכל עת

 1. מדיניות אספקה, החזרה ואחריות לאחר רכישה

במקרה של מחלוקת בכל הקשור לאתר ו/או מוצרי נפלאות הקולה שנרכשו על ידי הלקוח מהחברה באמצעות האתר או המוקד הטלפוני ו/או בקשר לתקנון זה סמכות השיפוט הבלעדית תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך בעיר תל אביב בלבד.